Grupa "Indygo" ar koncertu atzīmēs albuma “STARS” dzimšanas dienu

Raksta attēls - Grupa "Indygo" ar koncertu atzīmēs albuma “STARS”  dzimšanas dienu Publiciātes foto

24.05.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Indygo" aicina savas mūzikas mīļotājus un atbalstītājus uz Latvijas 1. Rokkafejnīcu, kur šī gada 27. maijā plkst. 20.00 notiks grupas pēdējā albuma “STARS” dzimšanas dienas ballīte.

Protams, neiztikt bez pašu vaininieku priekšnesuma, kurā tiks atskaņotas dziesmas no jaunā albuma kā arī varēs dzirdēt kādu kompozīciju no iepriekšējiem grupas albumiem. Kā zināms, "Indygo" pamatīgi izceļas ar savu enerģisko un skaļo uztāšanos, kas, pateicoties moderni progresīvā roka elektrībai, apbur jebkuru klātesošo. Kā piemērs ir grupas vizuālie risinājumi dziesmām “Minūtes un stundas”, “Machstick man” vai “Decoy”. Ierakstiet šos nosaukumu kādā no meklētājiem un  viss būs skaidrs.

“STARS” ir grupas trešais studijas albums, kurš ir 100% latviešu valodā. Iepriekšējie grupas albumi bija dalīti - latviski un angliski. Pie albuma materiāla puiši strādāja muzikāli radošajā nometnē Rojā, precīzāk- Žocenes meža vidū, lai būtu pēc iespējas tālāk no ikdienas darbiem un nedarbiem. Kāds tas ir sanācis, jāizvērtē pašiem. Atzinību “STARS” jau izpelnījies no vairākiem Latvijas muzikālās scēnas pārstāvjiem un kritiķiem, kas publicējuši savus rakstus dažādos medijos, kas saistīti, gan ar muzikālu informāciju, gan ikdienišķu. Kā runā grupas puiši, pirms un pēc koncerta būs pieejami arī Indygo T-krekli un diskogrāfija."

2015 gada decembrī, Indygo veica vērienīgu projektu ar nosaukumu “Indygo unplugged”. Norises vieta bija “Koka Rīga”, kurā grupa ,ar lielu atbalstu, bija uzbūvējusi pati savu skatuvi un, pieaicinot mūziķus no dažādiem kolektīviem, tai skaitā “Sinfonietta Rīga”, “Melo- M”, “Oranžās brīvdienas” uc., ierakstīja tā arī nofilmēja savas kompozīcijas unikālās, pieklusinātās versijās. Šobrīd grupa ir jau pabeigusi audio apstrādi ierakstam un šis “Indygo uplugged” klausāmā versijā būs pieejams tuvākajā laikā.  Skatāms koncerts DVD formātā būs gada nobeigumā, bet līdz tam var meklētājos iemest nosaukumu “Versiju Vulkāns” un atri vien nokļūt pie pirmā audio vizuālā piemēra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!