"Kulakova nakts" viesu sarakstu papildina jaunā grupa "Moderans"

Raksta attēls - "Kulakova nakts" viesu sarakstu papildina jaunā grupa "Moderans" Publicitātes foto

02.08.2016 / Parmuziku.lv

Sestdien, 6. augustā, Liepājas koncertdārzā „Pūt, vējiņi!” notiekošās „Kulakova nakts” viesu sarakstu papildinās arī, iespējams, mūzikas mīļotājiem mazāk pazīstamā grupa „Moderans”, kas koncertā atskaņos gan divus savus skaņdarbus, gan vienu no grupas „Pērkons” lielākajiem hītiem – dziesmu „Pie baltas lapas”.

Grupas „Moderans” līderis Kārlis Zariņš stāsta:

„Lai gan mūzikas pasaulē kāju spērām vien nedaudz vairāk kā pirms diviem, šis tas jau padarīts. Piemēram, viens no pieredzi bagātinošiem pasākumiem bija iespēja 2015.gada novembrī mūzikas un mākslas festivālā „Bildes 2015” veterānu un jauno grupu koncertā kāpt uz festivāla skatuves kopā ar leģendārās grupas „Pērkons” vokālistu Raimondu Bartaševiču un kopā izpildīt Jura Kulakova dziesmu „Pie baltas lapas”. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, pēcāk ziemā „Pērkona” ģitārista Leona Sējāna studijā ierakstījām savu pirmo dziesmu „Kosmonautiem auksti”.

Pēc nelielas atpūtas esam atkal atsākuši intensīvi strādāt pie saviem skaņdarbiem. Šovasar no Leona Sējāna saņēmām uzaicinājumu uzstāties uz festivāla „Kulakova nakts” skatuves. Bez liekas vilcināšanas piekritām, jo, mūsuprāt, tā ir lieliska izdevība parādīt sevi jaunai auditorijai un, protams, uzstāties uz vienas skatuves ar leģendāro „Pērkonu”.”

Grupā „Moderans” muzicē seši radoši puiši, kurus vieno interese par mūziku: Elvis Čops (ģitāra), Elvijs Viļķels (bass), Ralfs Feņuks (ģitāra), Reinis Zariņš (sitaminstrumenti), Rihards Gailītis (vokāls) un Kārlis Zariņš (taustiņinstrumenti). Gandrīz visi grupas dalībnieki ir ieguvuši muzikālo izglītību, un tagad, kā paši saka, liek to lietā, radot paši savu mūziku un aranžējot jau gatavo mūziku.

„Muzikāli sevi pieskaitām pie alternatīvā indie roka žanra,” norāda Kārlis.

6. augusta pasākumā muzicēs ne tikai „Pērkons”, kas šogad svin 35 gadu jubileju, bet arī „Menuets”, „Willow Farm”, „Rīgas Modes”, „Trīs tenori”, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts u.c. mākslinieki. Biļetes uz koncertu vēl iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!