Radio NABA izsludina elektroniskās mūzikas producēšanas konkursu “Filtrs”

Raksta attēls - Radio NABA izsludina elektroniskās mūzikas producēšanas konkursu “Filtrs”

03.12.2021

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehno mūzikas raidījums KINETIC sadarbībā ar Radio NABA un Erica Synths izsludina konkursu “Filtrs”.

Jau no šodienas - 3. decembra līdz 2012.gada 2. februārim ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors var konkursam pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā  mūzikas žanrā. Konkursam iesūtītos darbus vērtēs pašmāju un starptautiska elektroniskās mūzikas pārstāvju komanda: Elīza Aboltiņa (Erica Synths), DEEP-Z, NGC-5128, Ze Ivarzz, Pīters Kirns (Peter Kirn), Nene H un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff).

Konkursa uzvarētājs saņems ļoti vērtīgu galveno balvu - jauno Erica Synths bungmašīnu Pērkons HD-01.

Nolikums un pieteikšanās anketa pieejama:  naba.lv/par/konkursi/filtrs

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums KINETIC kopā ar Radio NABA un Latvijas  elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju Erica Synths. KINETIC ir tehno mūzikas raidījums, kas skan Radio NABA katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!