Grupa "RYGA" un aktrise Ieva Segliņa nebaidās izskatīties smieklīgi

Raksta attēls - Grupa "RYGA" un aktrise Ieva Segliņa nebaidās izskatīties smieklīgi Publicitātes foto

08.12.2015 / Parmuziku.lv

Noskaties jauno, krāsaino video dziesmai "Guli tu", kura skan arī Dailes Teātra izrādē "Izraidītie".

Grupa RYGA līderis Mārcis Judzis pēdējā laikā ir bijis cieši saistīts ar teātra vidi, rakstot mūziku un ar grupu piedaloties Dailes teātra izrādē “Izraidītie”, kā rezultātā 2014. gadā tika realizēta dziesma “Mani vēl”, kuras ierakstā piedalījās Dailes teātra aktrise Ērika Eglija. Tā kā Mārcis arī visu šo laiku ir turpinājis sadarbību ar teātri, gluži loģiski ir tas, ka tapusi vēl viena dziesma, kuras ierakstā šoreiz piedalās aktrise Ieva Segliņa. Dziesmas “Guli tu” mūzikas un teksta autors ir Mārcis Judzis un dziesmas pirmsākumi meklējami četrus gadus senā vēsturē.

Mārcis Judzis: “Šī bija otrā manis paša sacerētā dziesma mūžā. Šī dziesma tika rakstīta kādai īpaši krāsainai un sapņainai ainai izrādei “Izraidītie”. Man šķita, ka ziemas saulgriežu tuvums ir īstais brīdis, kad šo dziesmu publicēt. Šī nav īsti Ziemassvētku dziesma, šis ir mīlestības stāsts, kuram šis ir atbilstošs laiks. Gribu pateikt paldies videoklipa režisorei Laurai Rožkalnei-Ozolai, kura lieliski saprata šīs dziesmas vēstījumu. Paldies arī Dailes teātrim par atvēlētajām telpām un gaismu māksliniekam Kasparam Hercmanim. Bet viskrāsainākie paldies grima māksliniecei Gintai Puiselei un “pūku dāmai” Ingai Dzintarei. Un izmantojot izdevību, vēlos visiem mūsu grupas atbalstītājiem novēlēt priecīgus svētkus!”

Ieva segliņa: “Dziesma ļaus katram sajust to, ko visvairāk gribēsies, bet der atcerēties, ka mēs varam būt ļoti dažādi, dīvaini vai pat smieklīgi, galvenais ir stipri mīlēt… Tad arī kopīgi nogulēti Ziemassvētki, var būt īpaši, priecīgi un balti. Man ir bijis tas gods būt blakus brīdī, kad grupa RYGA piedzima un sāka veidoties par kaut ko radošu, enerģijas pilnu un atšķirīgu no visiem. Tas notika iestudējot Dailes teātra izrādi “Izraidītie”. Arī dziesma “Guli tu” ir no izrādes, kas padara šo sadarbību vēl svarīgāku un īpašāku man.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!