Grupa "Četri vienā" publicē jaunākā singla video, kuru režisējusi Olgas Rajeckas meita

Raksta attēls - Grupa "Četri vienā" publicē jaunākā singla video, kuru režisējusi Olgas Rajeckas meita Ekrānšāviņš

18.10.2017 / Parmuziku.lv

Grupa "Četri vienā" nākusi klajā ar dziesmu "Nepateiktie vārdi", publiskojot arī dziesmas video.

Par dziesmu grupa stāsta:

Mums bieži ir vārdi, kurus vēlamies pateikt, bet kaut kādu iemeslu dēļ - aiz žēluma vai aiz bailēm - mēs tos nepasakām," dziesmas ideju skaidro tās autore. "Un - vai nu tajā brīdī, vai pēc tam - to nožēlojam.

Grupa ”Četri vienā”, kuri savu pirmo atpazīstamību ieguva uzvarot jauno talantu konkursā “SuperMikrofons”, līdz šim jau realizējuši divas dziesmas - “Glezna” un “Nokāpt lejā”. Šo dziesmu autore ir grupas līdere Ilze Rijniece, kura ir arī jaunās dziesmas “Nepateiktie vārdi” mūzikas un vārdu autore.  Dziesmas ierakstu šoreiz grupa uzticēja  “Do Studija” producentiem Rolandam Sīpolam un Mārtiņam Lejam, kuri pazīstami arī kā dziedātājas Martas Ritovas jaunākā albuma producenti.

Divām iepriekšējām dziesmām dažādu apstākļu dēļ neizdevās nofilmēt video, taču šoreiz grupai talkā nāca Olgas Rajeckas meita - Marija Migliniece, kura nežēlojot laiku un idejas, ar entuziasmu ķērās pie videoklipa izveidošanas, kopā ar operatoru Oskaru Upenieku un asistentu Raiti Lapānu. Montēja pati Marija talkā aicinot Raiti un Elvīru Blumfeldu. To visu producēt palīdzēja Ilze Rijniece un Lilita Pudule.  Ar finansiālu atbalstu palīdzēja “ESK Sistēmas” un personīgi Egīls Kaross.

Grupas debijas albumu kompānija “Mikrofona ieraksti” plāno izdot nākamā gada pavasarī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!