VIDEO: Mūzikas kolektīvs “Ducele” pašironiski vizualizē dziesmu “Kungi mani karā sūta”

Raksta attēls - VIDEO: Mūzikas kolektīvs “Ducele” pašironiski vizualizē dziesmu “Kungi mani karā sūta” Ekrānšāviņš no video

26.10.2017 / Parmuziku.lv

Ekoloģiskās mūzikas kolektīvs “Ducele” albums “Tā viš i” nāca klajā šī gada jūnijā un pašlaik mūziķi strādājot pie jauna dziesmu materiāla, laiku pa laikam tomēr atgādina arī par aktuālā albuma dziesmām, veidojot tiem atraktīvus video.

Jaunākais ir pašironiskais un draiskais “Kungi mani karā sūta”, kura sižetu kopīgi ar Duceles dalībniekiem, palīdzēja veidot arī pieredzējušais režisors Viktors Runtulis.

Grupas viens no līderiem Arnis Veisbārdis stāsta:

Jā, ši ir pašironisks video, jo tā ir ilustrācija par mūsdienu mūžīgo aizņemtību, daudzo lietu darīšanu un haosu galvā vienlaicīgi. Drastisks, jo šīs tautasdziesmas vārdi ir apliecinājums tam, ka arī likteņa nolemtie latviešu kara kalpi (dažādās batālijās un dažādos kara pulkos) nekad nezaudēja pašironisku attieksmi arīdzan bezcerīgās situācijās. Un tas daudziem  palīdzēja izdzīvot... Atgriezties mājās, uzcelt māju, apņemt sievu, izaudzināt bērnus.

Pie videoklipa strādāja operators Jānis Pešiks, operatora asistente un draudzene Vita Meiere, video montāžists Guntis Krivms un Mārcis Kalniņš. Kā arī “režisora vietas izpildītājs”, video montāžas asistents, padomdevējs un vienkārši labs draugs Viktors Runtulis.

Audio ierakstīts, miksēts un māsterēts Siguldas Skaņu Studijā (Mārcis Kalniņš un Andris Alviķis). Grupas logotipa autore - Zanda Puče, albuma vāciņa bildes dizains - Guntars Petris.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!