Grupa “On My Way” Jelgavas BMX trasē uzfilmē sportisku dziesmas video

Raksta attēls - Grupa “On My Way” Jelgavas BMX trasē uzfilmē sportisku dziesmas video Ekrānšāviņš

18.09.2017 / Parmuziku.lv

Pašlaik grupa gatavo izdošanai savu pirmo albumu.

Jaunās dziesmas “Mums tur jātiek” mūzikas un vārdu autors ir grupas līderis Gatis Mūrnieks. To studijā kopā ar grupu producējis Artūrs Palkevičs, kura kontā ir sadarbība ar Ainaru Virgu, Antru Stafecku, Martu Ritovu, Maestro Raimondu Paulu un daudziem citiem.

Grupas līderis par dziesmas un video tapšanu stāsta:

Dziesma stāsta par ceļu ejot pretī saviem mērķiem, vienalga, vai tu esi sportists, mūziķis vai vienkārši cīnies par labām atzīmēm skolā. Nekas nenāk viegli, būs jākrīt un jāceļas. Un, protams, neiztikt arī bez ''suņiem'', kuri ries! Video filmēšana notika Jelgavas BMX trasē kopā ar BMX kluba ''Mītavas kumeļi'' dalībniekiem. Sakām lielu paldies komandas vadībai, kura bija ļoti atsaucīga sadarbībai. Par filmēšanu un video idejām jāsaka paldies klipa veidotājiem Dj Dween un Kasparam Kambaram.

Grupa “On My Way” dibināta 2013. gadā. Sastāvā darbojas jelgavnieki - Gatis Mūrnieks (vokāls un ģitāra), Kristaps Baltiņš (ģitāra), Aigars Kudrickis (sitamie instrumenti) un rīdzinieks Raitis Mednis (basģitāra).

2015. gadā atjaunotajā raidījumā "Priekšnams" grupa "On My Way" ar dziesmu "Sākums jauns" kļuva par jūnija skatītāju favorītgrupu, iegūstot tiesības skanēt Radio SWH. Grupas dziesma "Par klauniem" iekļuva "Muzikālās bankas" TOP25 finālbalsojumā. "On My Way" ir jauno izpildītāju konkursa “SuperMikrofons” finālisti un Jelgavas posma uzvarētāji. 

Grupas līderis Gatis laiku pa laikam raksta dziesmas arī citiem izpildītājiem, un drīzumā tiks publicētas jaunas dziesmas Katrīnas Binderes, Nikolaja Puzikova, kā arī grupas “Putnu balle” izpildījumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!