Grupa “Laime Pilnīga” un pieci pasaules hiti, kas iederētos repertuārā

Raksta attēls - Grupa “Laime Pilnīga” un pieci pasaules hiti, kas iederētos repertuārā Publicitātes foto

17.08.2016

Nav nekāds noslēpums, ka grupas “Laime Pilnīga” dalībnieki neslēpj mīlestību uz septiņdesmito gadu rokmūziku.

Tomēr lūgti nosaukt piecus pasaules rokmūzikas hitus, kas iederētos grupas repertuārā, viņi nedaudz, bet izkāpj arī ārpus šīm robežām!

1. Jethro Tull “Aqualung”

Ļoti nopietna un tajā pašā laikā ļoti labsirdīga, ar humoru apveltīta dziesma. Izcils rifs, ar kuru  negaidot parādīties jebkurā dzīves situācijā (ja mēs dzīvotu filmā). Pats skaņdarbs ir tik skaisti daudzveidīgs, ka šeit var pagūt iztrakoties, apdomāt dzīvi un, ja ir vēlme, tad kāds no grupas dalībniekiem var mierīgi paspēt aiziet arī pēc kaut kā atsvaidzinoša.

YouTube

2. Black Sabbath “War Pigs”

Dziesma ar ļoti tiešu un skaidru  vēstījumu, kas nezaudē aktualitāti ne vienu mirkli un diez vai zaudēs.

YouTube

3. Mars Volta “Cotopaxi”

Ārkārtīgs enerģijas sprādziens, spriedze un lielisks izpildījums. Dziesma, kas liek justies kā iemestam skrienošu bizoņu barā, tikt izpestītam un iemestam atpakaļ.

YouTube

4. Led Zeppelin “No Quarter”

Šis ir viens no tumšākajām, dziļākajām noskaņām bagātākajiem skaņdarbiem rokmūzikā. Šī noteikti ir viena no tām dziesmām, ko vērts klausīties tumsā, lai sajustu, kā mūzika ievelk sevī. Pašai kompozīcijai ir lieliska struktūra, harmoniskā attīstība, protams, vēl vērts pieminēt apskaužami skaisto taustiņu partiju un ģitāras rifu.

YouTube

5. Pink Floyd “Wish You Were Here”

Kā zināms, šī brīnišķīgā kompozīcija savā ziņā ir kā veltījums “Pink Floyd” pamatlicējam Sidam Baretam, taču nedomājot par to, zinām pilnīgi droši, ka, klausoties šo dziesmu, jebkurš atcerēsies kādu, kuram “vajadzētu būt šeit”. Dziesma sniedz nomierinošu un reizē smeldzīgu noskaņu, ko ikviens mūziķis gribētu izjust savā koncertā, esot uz viena viļņa ar publiku...

YouTube

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!