10 iepriekš neatklāti fakti par grupu LAIME PILNĪGA

Raksta attēls - 10 iepriekš neatklāti fakti par grupu LAIME PILNĪGA Foto: Lauris Vīksne

27.02.2020

Rokgrupa “Laime Pilnīga” pagājušā gada izskaņā izdeva savu jau ceturto albumu “Atoms” un gatavojas grupas līdz šim lielākajam solokoncertam “Atoms”, kas notiks 17. aprīlī koncertzālē "Palladium", Rīgā.

 Ervīns grupā, kas bija Laime Pilnīga priekštecis, spēlēja solo ģitāru.

 

Mārcis savu pirmo ģitāru atrada uz ielas.

 

Vienīgais grupā, kuram nav bijuši gari mati līdz dibenam, ir Jānis.

 

Ervīnam ir maģistra grāds trombona spēlē.

 

Elvija latvietība ir bagātināta uz pusēm ar azerbaidžāņu temperementu.

Ervīna un Mārča mīļākais aktieris ir Arnolds Švarcnegers, tik ļoti, ka pirmajā grupas albumā “Dual” ir paslēpta iespēle no filmas “Terminators”skaņu celiņa.

Ja grupa tiek pie klavierēm, tad dziesma, kura tiek atskaņota un dziedāta, ir Reinika "Sirds sadeg neparasti". Vienmēr! 

Grupa parasti mēdz iesildīties ar savdabīgu džeza novirziena mūzikas stilu, ko mēdz papildināt arī ar savas mīļākās bulgāru rokgrupas dalībnieku kustībām.

Neviens īsti nezina, cik Elvijam gadu.

 

 

Grupas nosaukumu ir izdomājis Reinis Sējāns no grupas Instrumenti. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!