Dziedātāja Pink tiks godināta Britu mūzikas ierakstu balvas ceremonijā

Raksta attēls - Dziedātāja Pink tiks godināta Britu mūzikas ierakstu balvas ceremonijā Ekrānšāviņš no video

11.02.2019

Amerikāņu dziedātāja Pink tiks pagodināta prestižajā ‘’BRIT Awards’’, saņemot balvu par īpašu ieguldījumu mūzikas industrijā.

‘’Esmu ļoti pateicīga par pagodinājumu pievienoties tik lielām mūzikas ikonām,’’ īpašā paziņojumā stāsta Pink. Dziedātāja norāda, ka britu fani vienmēr bijuši ļoti uzticīgi un saprotoši.

Balvu saņēmuši tādi mākslinieki kā Deivids Bouvijs, Eltons Džons, ‘’Queen’’, ‘’U2’’,‘’Spice Girls’’.

Britu mūzikas ierakstu industrijas balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 20. februārī Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā. Paredzēts, ka dziedātāja arī noslēgs pasākumu ar uzstāšanos.

Pink izdevusi septiņus studijas ierakstus un lepojas ar vairāk nekā 40 miljoniem pasaulē pārdotiem albumiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!