Grupa "Indygo" prezentē jaunu singlu "Answers"

Raksta attēls - Grupa "Indygo" prezentē jaunu singlu "Answers" Ekrānšāviņš no video

23.03.2018 / Parmuziku.lv

Jaunajam singlam pieejams arī video. Grupa uzsāk arī piecu koncertu mini tūri un rudenī sola albumu.

 

Kompozīcija “Answers” ir pirmais singls no rudenī gaidāmā albuma, kurš šoreiz – pretēji iepriekšējam albumam “Stars” – būs 250% angļu valodā. Ar jaunu sparu kāpjot uz skatuves dēļiem, grupa prezentēs jauno dziesmu un sniegs nelielu ieskatu topošā albuma materiālā, kā arī atskaņos publikai jau pazīstamus skaņdarbus. Fokusēsimies uz labāko, un tiekamies visos koncertos!”

Singlam par godu ir tapusi Latvijas mini tūre un video projekts, sadarbojoties ar kamerpuisi Oskaru Lūsi. Grupas Indygo singla “Answers” ekskursija, apceļojot Latviju, pieturēs vairākās pilsētās:

- Cēsis, “Fonoklubs” - 10.03.2018

- Jelgava, “Melno Cepurīšu Balerija” - 17.03.2018

- Valmiera, “Tautas Harmonijas centrs” - 23.03.2018

- Liepāja, “Wiktorija” - 07.04.2018

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!