Evija Vēbere publicē mūzikas video dziesmai “Par sašaurināšanos“

Raksta attēls - Evija Vēbere publicē mūzikas video dziesmai “Par sašaurināšanos“ Ekrānšāviņš no video

27.02.2019 / Parmuziku.lv

Trešdienā, 27. februārī sabiedrībai tiek prezentēts mūziķes Evija Vēberes video klips dziesmai
“Par Sašaurināšanos” . Šī ir noslēdzošā dziesma no albuma "Sirdsbūt", kas saņēmis mūzikas balvu Zelta Mikrofons 2019 kā alternatīvās un indie mūzikas albums.

“Riharda ideja vilkt abstraktas un burtiskas paralēles starp tā brīža notiekošo, kas bija masīva sociālo tīklu komentāru virzība manā virzienā, mani uzreiz uzrunāja. Apcerot video klipa konceptu un meklējot jaunus sajūtu atspulguļojumus, es priekš sevis daudzko sakārtoju. Ļoti savdabīga sajūta, itkā kāds būtu ielauzies tavā personiskajā telpā un izbradā to kā māk un kā tīk. Tas nenotiek, bet arī notiek. Sireāla un kaila sajūta. Rihards Gēcis kopā ar operatoru Aleksandru Grebņevu bija mana perfektā komanda. Viņi atrada perfektu balansu starp raupjo primāro un eleganti skaisto”, stāsta Evija.

“Mūzikas video stāstā satiekas divas cilvēka personības šķautnes. Virtuālā un fiziskā. Katra no tām ir absolūti neatkarīga un patstāvīga. Šis laikmets mūsu empīriskajai apziņai piešķīris vairākas izteiksmes formas. Virtuālā pasaule ir lieliska iespēja pieņemt dažādus tēlus, veidolus, tāpat arī realizēt dažādas provokācijas. Gribas jautāt, vai mūsu virtuālās provokācijas vienmēr atbilst mūsu reālās personības morāles kompasam? Lai nu kā, šajā stāstā piedzīvojam virtuālās realitātes dominanci. Līdzīgi kā spogulis, tā pagriežas pret mums - pakļaujot, mūsu reālo apziņu dīkstāvei un lēnai pašiznīcībai”, saka klipa režisors Rihards Gēcis.

Video radošo komandu veido kino jomas profesionāļi - režisors Rihards Gēcis, operators Aleksandrs Grebņevs, animators Nauris Ašenkampfs, grima māksliniece Anna Viznuka. Lomās Evija Vēbere un Nauris Bruņinieks. Video tapis Graphic.lv fotostudijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!