Evija Vēbere piedāvā dziesmu “Ir ļoti” un piesaka otro solo albumu “KĀ”

Raksta attēls - Evija Vēbere piedāvā dziesmu “Ir ļoti” un piesaka otro solo albumu “KĀ” Publicitātes foto

09.09.2021

Ceturtdienā, 9.septembrī, plašākai sabiedrībai tiek pirmatskaņota mūziķes Evijas Vēberes
dziesma “Ir ļoti”. Dziesma ir pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam “KĀ”, kurš klajā nāks jau
nākamnedēļ, 16. septembrī.

Dziesmai radīts sajūtu mūzikas video, kura autores ir dvīņu māsas Sasha un Sonja Komarovas.

“Dziesma ‘Ir ļoti”, ir viena no manām vismīļākajām dziesmām, kuru esmu ietērpusi siltā, reizē auksti nostaļģiskā skaņu kažociņā. Šī dziesma, tāpat ieraksts “KĀ”, ir mana aizvadītā gada, rūpīgi izkristalizēts, sajūtu izklāsts. Mūzikas video filmēšana bija ļoti iedvesmojoša un sirsnīga. Esmu bezgala pateicīga par satikšanos ar Sonju, Sašu un Diānu. Šīs skaistās būtnes savu pasaules skatījumu spēj ietērpt pasakainos kadros, “, stāsta Evija.

“Video estētika ir balstīta uz bērnības atmiņām. VHS, rotaļlācis un leļļu māja priekš mums rada vēlamo nostaļģijas sajūtu, kura ir salda un nedaudz skumja reizē. Iedvesmojoties no Evijas skaistās dziesmas, mēs vēlējāmies radīt pasauli, kurā šīs sajūtas dzīvo”, saka Sasha un Sonja Komarovas

“KĀ” būs Evijas Vēberes ceturtais studijas albums. 2018.gadā, mūziķe izdeva savu pirmo solo ierakstu latviešu valodā “Sirdsbūt”. Albums darināts uz visdažādākajiem sintezatoriem. “Sirdsbūt” atzīts par 2019.gada alternatīvās un indie mūzikas albumu, mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons” 2015.gadā Evija Vēbere ar avantpopa duetu Howling Owl publicēja ierakstu Dance for Common Sense. 2014. gadā debitēja ar ierakstu “Dream Whispers”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!