Ekscentriskā apvienība MMMM iesilda "Lelles"

Raksta attēls - Ekscentriskā apvienība MMMM iesilda "Lelles" Ekrānšāviņš no videoklipa "Karsti"

15.05.2018 / Parmuziku.lv

Grupa publicējusi jaunās dziesmas "Karsti" mūzikas video, kas tapis šī gada pavasarī, gatavojoties karstajai vasarai un EP "Lelles" izdošanai.

Dziesmas ieraksts tapis Hodila Records studijā Ģirta (Lomika) Laumaņa vadībā. Mūzikas video veidoja Valters Mednieks (LMA 2018).

 
EP "Lelles" ir dziesmu kopums, kas veidots topošai latviešu īsfilmai ar tādu pašu nosaukumu. Tajā ir četras dziesmas ierastajā MMMM daudzvalodu paletē (latviešu, angļu un krievu), kas saplūst arī vienas dziesmas ietvaros. Kamēr "Karsti" ir vienīgā publicētā dziesma no Augustā gaidāmā albuma, grupa jau tagad atklāj dziesmu nosaukumus paredzētajā secībā:
 
"Karsti"
"Like a Tiger"
"Sintētiskais Baseins"
"Луна".
 
Grupas tuvākais koncerts notiks 6. jūlijā, Liepājā, klubā "Fontaine Palace", kur grupa stādīs priekšā nākamo videoklipu dziesmai "Ko tu faking dari?" Šis darbs pārsteigs ne tikai ar starptautisku mākslinieku un animatoru artavu, bet arī ar izaicinošo formātu - VHS video kaseti. Jāpiebilst, ka arī pats pirmais fiziskā formāta singls “Your Reaction” tika izdots 1,38 mb “floppy” disketē.
 

Grupa MMMM, no Rīgas, ir atraktīva electro-clash  / sintpopa grupa. Grupa ir atpazīstama ar savu audiovizuālo sniegumu, košajām krāsām un enerģiskajiem koncertiem, jo grupas dalībnieki uzstājās robotu ķiverēs, kurās iebūvētas mirgojošas gaismas, kā arī paši veido ne tikai savu mūziku, bet arī savu koncertu scenogrāfiju. MMMM ir uzstājušies tādos festivālos kā Positivus (2016), Laba Daba (2016, 2017), TOLM'17 (EE), un uzvarējuši jauno grupu konkursu Hadrons 2016. Vairāk informācijas MMMM mājaslapā.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!