The Bad Tones izdod EP vienā eksemplārā

Raksta attēls - The Bad Tones izdod EP vienā eksemplārā Publicitātes foto

29.08.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu psihedēliskā roka grupa “The Bad Tones” izdevusi jaunu mazalbumu jeb EP “Bad Tunes”, kas pieejams digitālajās mūzikas platformās, kā arī vienā vinila plates eksemplārā, kuru iespējams iegādāties izsolē internetā.

Jauno ierakstu veido piecas dziesmas, kas ierakstītas Hāgā, Nīderlandē – pilsētā, kurā grupas dalībnieki šobrīd studē mūziku. Albuma producents ir Jaspers Rass, savukārt “The Bad Tones” veido Edvards Broders, Rūdolfs Ozols, Alberts Levics un Kalvis Sležis.

Vienīgā iegādei pieejamā ieraksta fiziskā kopija – Vācijā izgatavota, specifiskā tehnikā “iegriezta” vinila plate – līdz 29. augustam tiek izsolīta vietnē eBay, savukārt digitāli ieraksts klausāms “Spotify”, “Deezer”, “iTunes”, “Apple Music” un citās mūzikas platformās.

Šovasar “The Bad Tones” sniegs vēl vienu koncertu – 3. septembrī Saldus Mūzikas un mākslas skolā. Ieeja šajā koncertā par ziedojumiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!