MMMM jaunā dziesma un klips

Raksta attēls - MMMM jaunā dziesma un klips

26.07.2018 / Parmuziku.lv

Iznācis electro-clash grupas MMMM singls "Ko Tu Faking Dari?" reizē ar videoklipu, kurā animācijas elementus veidojuši starptautiska animatoru komanda.

Pirmais singls no 2018. gadā gaidāmā albuma, “Ko Tu Faking Dari?” ir dziesma, kas "velkās" līdzi grupai MMMM jau no paša sākuma. "Jam" sesijas pamazām ieņēma dziesmu formas un “Ko Tu Faking Dari?” bija viena no pirmajām dziesmām. Video klips, kurš ievietots YouTube, ir kopija no pirmā VHS video kasešu metiena. VHS kasetēs ir ne tikai video klips, bet arī bonusa materiāls, karaoke un citi labumi, kas ir ekskluzīvi pieejami tikai šajā formatā. VHS kaseti ir iespējams iegādāties grupas bandcamp lapā.

Video klipa autori ir Ieva Norvele, Sabīne Moore, Valters Mednieks. Mūzikas video tika veidots papildinot liriku ideju - lauties notikumiem un piedzīvojumiem. Grupa atrod savus instrumentus un dodas uz nepabeigto bāru “Čē”, lai tur nospēlētu "Guerrilla" koncertu.

Burtu animācijas veidotas ar grupas MMMM draugu-animatoru atbalstu: Alise Stefanoviča, Anastasia Maystrenko, Anita Rupeika, Caspar Pan & Hr.Grimm, Deniss Soboļevs, Evgeniia Golikova, Georgs Harijs Āva, Kalvis Kalniņš, Klāra Grundšteine, Kristīne Ratniece, Lizete Upīte, Mārtiņš Zutis, Ray Juster, Reinis Pētersons, Sabīne Moore, Smotfog/Ray, Vitālijs Vinogradovs, Vivianna Marija Staņislavska, Zsuzsanna Debreczeni.

Klipa tapšanā palidzēja arī: Ievai Norvele, Richard Thompson, Aleksandra Juhņēviča & Selga Stūris, Mārtiņš Ratniks, LMS radošais kvartāls "Kombināts Māksla", kafijas bārs "Save My Day", bārs “Čē”, bārs “Karakums”, Tallinnas Mākslas Akadēmija un Airai Koort.

Dziesma ierakstīta studijā “SKAN” (Jānis Dubavs) ar konkursa “Hadrons 2016” un “Radio Naba” atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!