MMMM beidzot "Faking Albums"

Raksta attēls - MMMM beidzot "Faking Albums" Publicitātes foto

15.10.2018 / Parmuziku.lv

26. oktobrī elektronikas grupa MMMM laidīs klajā savu debijas albumu “Faking Albums”. Albuma prezentācija notiks jaunatvērtajā “Tautas Harmonijas Centrā” Valmierā.

Albumā iekļautas desmit oriģinālkompozīcijas un kaverversija Inokentija Mārpla dziesmai “Klucītis”. Raksturīgi grupai dziesmas sacerētas gan latviešu, gan angļu, gan krievu valodā. Albuma kompozīcijās dzirdami trap, witch house, synth-pop un pat hardstyle elementi.

Darbs pie albuma sācies pēc uzvaras radio “NABA” studentu jauno grupu konkursā “Hadrons 2016”, pēc kura galvenās balvas ietvaros Jāņa Dubava ieraksta studijā “SKAN” tapa četri dziesmu ieraksti, no kuriem 3 iekļauti arī “Faking Albums” relīzē. Taču lielākā daļa albuma tapusi Valmierā, “Hodila Records” studijā pie Ģirta Laumaņa (Lomix). Albuma izdevējs - angļu neatkarīgais leibls “Liminal Noise Records”.

MMMM patīk eksperimentēt ar dažādiem mūzikas izdošanas formātiem (1,44 mb diskete, svilpes formas USB zibatmiņa, VHS videokasete) taču albums - debijas albums - tiek izdots klasiksā CD formātā. CD noformējumu veidoja grupas dalībnieki, bet vāku - 3D mākslinieks Emīls Geršinskis-Ješinskis (EmilsVFX).

Grupā MMMM ir četri robotu ķiverēs tērpti dalībnieki, kuru mūzika ir ar electro-clash, witch house, electro house, chiptune un synthpop skanējumu. Kompozīcijās dzirdams gan kliedzīgs sievietes riotgrrrl stila vokāls, gan klasisks popmūzikas un hip-hop stila vīrieša vokāls veidojot neparastu un oriģinālu muzikālo skanējumu. Grupas dalībnieki: Mega Moore (vokāls, sintezātori, sampleri), Mega Matovaza (vokāls), Mega Medniex (sintezātori, bungmašīnas, sampleri), Mega Ma (basģitāra). Robotu ķiveru 3D dizaina autors - Jānis Eidiņš.

Albums visās populārajās mūzikas straumēšanas platformās un iegādei internetā būs pieejams 29.oktobrī. Fizisko kopiju varēs iegādāties vietnē Bandcamp. Rīdziniekiem būs īpaša iespēja to nopirkt koncertā 27. oktobrī Fon Stricka villā, Jagermeister hellovīna pasākuma ietvaros.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!