Bandmaster publicē pirmo minialbumu “Stay Awake”

Raksta attēls - Bandmaster publicē pirmo minialbumu “Stay Awake” Publicitātes foto

21.07.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu elektroniskās mūzikas grupa Bandmaster laiž klajā pirmo minialbumu "Stay Awake".

Nosaukums “Stay Awake” man asociējas ar neskaitāmajām naktīm, kuras esam pavadījuši strādājot ar mūsu mūziku,

stāsta grupas vokāliste Zelma Jēgere. Viņa tā iznākšanu ir ilgi gaidījusi un norāda, ka EP dzirdamās dziesmas radušās dažādos laikos - tajās var dzirdēt atšķirīgas noskaņas. Piemēram, “She Will” ir viena no grupas pirmajām dziesmām, kas tikai īsi pirms uzstāšanās festivālā “Europavox” Francijā ieguva tai nepieciešamo skanējumu. Dziesma “Hiding” koncertos ir skanējusi  kopš pašas pirmās Bandmaster uzstāšanās 2015. gada “Positivus” festivālā. “Paper, Rock & Scissors” ir jauna dziesma, kas pērn tapa Bandmaster pirmajā radošajā nometnē Valmierā.

 

“Stay Awake” EP iekļauti 4 skaņdarbi, pirms nedēļas izdotais “Just Paddle” tapusi sadarbībā ar Miķeli Putniņu no grupas Ezeri, savukārt pārējo 3 dziesmu autori ir grupas dalībnieki - Zelma Jēgere (VIŅA), Andis Ansons un Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

 

Dziesmas ierakstītas “Mute” studijā, tās miksēja un producēja Andis Ansons un DJ Rudd, māsteringu jeb skaņas pēcapstrādi “Spectrum” studijā Nantē, Francijā veica Damien Bolo. Viņš ir strādājis ar franču dīdžeju kvarteta “C2C” albumu “Tetra”.

 

Minialbuma noformējuma autore ir Karīna Andrejeva, fotogrāfijas autors - Krists Luhaers.

 

Minialbumu var iegādāties un straumēt iTunes, Spotify un citās digitālajās platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!