Dziedātāja Katrīna Cīrule piedāvā dziesmu "Blood Runs Quicker" (VIDEO)

Raksta attēls - Dziedātāja Katrīna Cīrule piedāvā dziesmu "Blood Runs Quicker"  (VIDEO) Publicitātes foto

16.01.2017 / Parmuziku.lv

Šā gada janvārī dziedātāja Katrīna Cīrule nākusi klajā ar pašas komponētu jaunu pop dance žanra dziesmu "Blood Runs Quicker", kā arī ar īpašu videoklipu, kurā redzami dziesmas vārdi. Dziesmas producents ir Sjoerd De Vries (Nīderlande) un izdevējkompānija ir "Hit My Heart Songs" (Lielbritānija). Dziesma ir pieejama visās digitālajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify.

Ar savu jauno singlu Blood Runs Quicker dziedātāja Katrīna Cīrule piedalās šā gada Eirovīzijas atlases “Supernova 2017” TOP 22 spēcīgāko dalībnieku konkursā, dziesmas izpildījums tiešraidē tiks translēts tiešraidē LTV1 4.februārā vakarā.

Piedaloties konkursā jau otro reizi 3 gadu laikā, Katrīnas mērķis ir būt mūzikas industrijas līderu pamanītai un sadzirdētai, jo dziedātāja visorganiskāk jūtas tieši realizējot sevi uz skatuves dažādās šovprogrammās.

Daudzškautņaina mūzikas gaume šodien Katrīnu ir atvedusi līdz elektroniskam pop un šādai mūzikai ir jānes jēgpilns ziņojums: "Blood Runs Quicker" ir stāsts par iekšēju cīņu starp miesu un garu – kad ir ļoti grūti neļauties ķermenim un bieži vien destruktīviem instinktiem, bet tā vietā sekot saprātam un sirdsbalsij, kas skaidri saka, ka jāsaņemas doties pretējā virzienā. Un galu galā izdarītā izvēle par labu augstākajai apziņai ir tā vērta, jo atjaunojas pašapziņa un dvēseles miers.

Katrīnas dzīves pieredze ir devusi impulsu iedrošināt tās meitenes un sievietes, kas atrodas destruktīvās, degradējošās attiecībās, uzdrošināties sekot savai sirdsapziņai, jo tā vienmēr zina pareizo izvēli.

Par sevi Katrīna saka tā: ”Kā māksliniece un personība es augu pilnīgi katru reizi esot uz skatuves. Ir jau kārdinoši gozēties prožektoru gaismā un baudīt uzmanību, bet tomēr katru reizi uzstājoties cenšos sev atgādināt virsmērķi - augsta pievienotā vērtība ir tikai tad, kad uzstājos ar fokusu uz skatītājiem nevis uz sevi. Es vēlos ir radīt un izpildīt jēgpilnu mūziku, kas skatītājus baro un papildina, nevis iztukšo un atstāj izsalkušus. Starpcitu, mans iedvesmas avots un vismīļākā mūzika ir klusums. “

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!