“Das Boot party” uz kuģa “Vecrīga” 30.jūnijā skanēs vinili ar klasisku house un disko mūziku

Raksta attēls - “Das Boot party” uz kuģa “Vecrīga” 30.jūnijā skanēs vinili ar klasisku house un disko mūziku Publicitātes foto

25.06.2018 / Parmuziku.lv

Otrā Amber Muse’s “Das Boot” 2018.gada vasaras ballīte notiks 30. jūnijā uz upes kuģa “Vecrīga” klāja ar “Hartwall Original Long Drink” atbalstu. Tā tiks aizvadīta “Discoteka Assorti” zīmē, kas nozīmē, ka dīdžeji spēlēs klasisku house un disko vinila plašu izlases, kā arī ievērojamākās jaunās elektronikas melodijas.

Bogdan Taran, kurš, kā zināms, nodarbojas ar dīdžejingu kopš 1997.gada, gatavo old-school vinilu setu pēc sava ilggadējā radio šova “Dance Box” motīviem: “Pārskatīšu savu kolekciju, lai atrastu plates, kuras jau sen neesmu spēlējis, un, protams, kaut ko no iecienītākā un mūžīgi aktuālā”. Max Lomov, Amber Muse mūzikas producents, stāsies sava muzikālā projekta East Cho tēla ampluā ar sagaidāmiem indie-dance motīviem. ZaZzy fonotēkā ir daudz klasiska funk un disko, ar kuru palīdzību viņš katru reizi rada maģisku atmosfēru uz deju grīdām. Par vēl vienu pasākuma dalībnieku kļūs jaunais Rīgas skatuves dīdžejs – Alisher, kurš ir aizrāvies ar vidus-austrumu un pasaules motīviem elektroniskajā mūzikā.
 
“Das Boot: Discoteka Assorti” uz kuģa “Vecrīga” (11. novembra krastmala 9, pa labi no Akmens tilta) 30. jūnijā sāksies 22:00. Izbraukšana 22:30, atgriešanās piestātnē 02:30 (reiss bez pieturvietām). Biļetes iepriekšpārdošanā no 10-13 € vietnē Resident Advisor: www.residentadvisor.net/events/1123766. Pie ieejas: 15 €, ja būs brīvas vietas. Pasažieru vietu skaits uz kuģa ir ierobežots – 150 cilvēki.
 
Ballītē tiks veikta fotografēšana, pasākuma fotogrāfijas tiks publicētas vietnē TestPress.news, kā arī sociālajos tīklos.
 
Atbalsts: Hartwall Original Long Drink, TestPress.news, restorāns Easy Beer and Burger (Kaļķu ielā 8).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!