Ovum Recordings izdevis otro Taran & Lomov un Queer On Acid relīzi

Raksta attēls - Ovum Recordings izdevis otro Taran & Lomov un Queer On Acid relīzi Publicitātes foto

15.07.2021

Pēc debijas Ovum Recordings pagājušā gada augustā Latvijas duets Taran & Lomov atgriežas leģendārā Džoša Vinka leiblā. EP “New Path”, iekļauti četri skaņdarb, kas ir producēti zem vārdiem Taran & Lomov un Queer On Acid.

“Esam vienkārši laimīgi, ka varam turpināt dalīties savos muzikālajos stāstos ar tāda slavena izdevniecība kā Ovum palīdzību, — stāsta Таrаn & Lomov. — Šoreiz ierakstījām četrus skaņdarbus tiešos tehno ritmos. Tos piepilda deju zāles enerģētika — tas ir tieši tas, kas vajadzīgs, pēc garajiem lokdauna mēnešiem”.

“Houseum” un “New Path” Queer On Acid izpildījumā ir atbilstoši ballītes kulminācijas mirkļiem, kamēr “Back Door” un “Voltage” no Taran & Lomov piedāvā melodiskāku skanējumu, tāpēc ieraksts ir piemērots gan klubiem un ballītēm, gan arī muzikāliem brīžiem mājās.

Ieraksts ir pieejams Beatport, Traxsource, Bandcamp, Spotify, Apple Music un citās platformās. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!