Vakars uz Raiskuma ezera

Raksta attēls - Vakars uz Raiskuma ezera

01.09.2020

Vasaras izskaņā, 4. septembrī plkst. 19.00, uz Raiskuma ezera koncertēs Miks Dukurs, Kārlis Kazāks, Paula Dukure un Ēriks Upenieks.

Pasākuma apmeklētājus sagaida pārsteidzoša un krāšņa programma – Mika Dukura mūsdienīgais skanējums un spēcīgais vokāls, Kārļa Kazāka izjusti latviskais dziedājums, Paulas Dukures muzikāla atkaltikšanās ar Latvijas klausītājiem, kā arī Ērika Upenieka virtuozā ģitāras spēle.

 

Par gadāmo koncertu Miks Dukurs stāsta: “Ja neesmu uz skatuves, tad es droši vien esmu uz SUP dēļa. Koncerts uz ūdens ļauj šīs abas manas kaislības apvienot. Akustika un atmosfēra, ko piedāvā mūsu ūdenstilpes, ir neaptverama. Raiskuma ezers ir mana bērnība, daudz skaistu atmiņu, šī tikšanās būs īsts emociju virpulis, kārtīgs apskāviens! Liels prieks arī par mākslinieku sastāvu – draugi, kas nedomājot piekrita piedalīties un būt ar jums šajā mini sajūtu festivālā uz ūdens”.

Paula Dukure papildina: “Es, protams, nevaru objektīvi izteikties par vakaru uz Raiskuma ezera, jo esmu pie tā uzaugusi un piedzīvojusi daudz skaistu momentu un dziļu pārdomu brīžu. Un man nav šaubu, ka vakars pie Raiskuma ezera ir viemēr izdevies vakars. Nevaru sagaidīt, lai piedzīvotu, kā tas savienosies ar mūzikas skaņām”.

 

Ieeja kempinga Apaļkalns teritorijā no plkst. 18.00. Pasākumu būs iespēja vērot no krasta, ņemot līdzi savu sēžamo, vai arī no sava peldlīdzekļa. Lai nokļūtu tuvāk mūziķiem un izjustu Raiskuma ezera burvību, iespējams arī nomāt SUP dēli vai laivu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!