Briesmīgi labs video! Latviešu bundzinieks liek pat zombijiem dejot

Raksta attēls - Briesmīgi labs video! Latviešu bundzinieks liek pat zombijiem dejot Publicitātes foto

24.10.2016 / Parmuziku.lv

Kā jau katru gadu kādā no vispasaules svētku dienām viens no Latvijas atpazīstamākajiem bundziniekiem Reinis Reķis iepriecina ar jaunu bungu solo performanci. Šogad bundzinieks pievērsies halovīna svētkiem, radot tik traku video, kas atdzīvinājis pat zombijus.

“Ikdienā uzstājos ar dažādiem šoviem un bungu solo, taču reizi gadā vēlos dāvināt visiem kaut ko iepriecinošu un iedvesmojošu. Bungas nosaka manu dzīves ritmu un priecājos, ja varu iekustināt labiem darbiem arī citus. Šis ir tikai sākums – esmu pārliecināts, ka izdosies realizēt arī manu sapni – uzfilmēt bungu solo brīvajā kritienā. Roks ar jums!” saka mākslinieks.

Reinis saka paldies visai komandai, kas piedalījās video tapšanā:

Video: Jurģim Rudmiezim un Reinim Janulim. Dejotājām: Zanei Gulbinskai, Ketijai Grētai Sabulei, Annai Karlīnai Upmalei, Demijai Tijārei, Riljānai Bormanei, Līnai Kraftei, Annijai Blaževicai, Lindai Šūlmeistarei, Kristīnei Eglītei, Annijai Sabulei. Grimētājām: Klintai Puriņai, Signijai Eglītei, Daigai Ulmanei, Inesei Vēverei, Santai Tripānei, Aijai Bērziņai Zaltānei, Leldei Porukai. RR Agency: Laurim Sparam, Didzim Kozlovskim, Mārtiņam Skoboļevam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!