Šim sunim, dzirdot savu mīļāko dziesmu, ir lieliskas ausu deju kustības

Raksta attēls - Šim sunim, dzirdot savu mīļāko dziesmu, ir lieliskas ausu deju kustības Ekrānšāviņš

14.07.2015 / Parmuziku.lv

Viņš viennozīmīgi jūt ritmu labāk par lielāko daļu cilvēku jebkurā klubā!

Ir grūti nekustēties tad, kad sākas kāda forša dziesma. To lieliski apzinās arī šis suns, kurš vienkārši nespēj sēdēt mierā, baudot savu mīļāko dziesmu - Flo Rida un T-Pain izpildīto Low.

Ja suņi no Amerikas tā priecājas par Low, būtu interesanti uzzināt, kādas dziesmas vislabāk varētu patikt Latvijas zvēriem. Tev ir kādas idejas vai pierādījumi? Droši pastāsti par to komentāros zem raksta!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!