VIDEO: Reinis Reķis izdod savu pirmo solo dziesmu “Uz pasaules malu”

Raksta attēls - VIDEO: Reinis Reķis izdod savu pirmo solo dziesmu “Uz pasaules malu” Publicitātes foto

29.03.2018 / Parmuziku.lv

Bundzinieks Reinis Reķis laiž klajā pirmo singlu “Uz pasaules malu”. Šis ir pirmais nopietnais solis uz sava albuma izveidi, jo gan mūzikas, gan vārdu autors ir pats Reinis.

Solo dziesma ļauj iepazīt Reini no jauna, atklājot nopietnāko un dvēseliskāko personības pusi. Līdz šim viņš izklaidējis, liekot dejot zombijiem vai nospēlējot īpašu Valentīna dienas bungu performanci uz meiteņu dibeniem. Ilgi lolotā iecere par savu autordziesmu nodošanu plašākai publikai ļauj klausītājus uzrunāt pilnīgi citā veidā.

“Es neprotu lietas darīt ar pus atdevi – ja daru, tad ar maksimālu enerģiju un vēl vairāk. Tāpēc reizēm sanāk pāršaut pāri strīpai un otram sāp. Katrs pats zina, ko tādos brīžos darīt, es cenšos meklēt piedošanas un izlīgšanas ceļu,” par dziesmu saka autors.

“Uz pasaules malu” būs iekļauta Reiņa Reķa solo dziesmu albumā, kas iznāks jau šajā rudenī. Paralēli tam viņš turpina radīt bungu un perkusiju šovus dažādos pasākumos, vada meistarklases un pasākumus, kā arī spēlē sarīkojumu grupā “RR Band”.

Īpašu paldies Reinis saka video operatoram Jurģim Rudmiezim un KIDDIN, skaņu inženierim Reinim Kārkliņam, gaismu operatoram Uģim Sirmajam, grupas dalībniekiem – Mārtiņam Brantam, Rihardam Špacam, Solvitai Būrei, Ievai Šķenderei, paldies Jurim Žagaram un Vidzemes koncertzālei “Cēsis”, Elitai Apīnei un RR-Agency,  Z/S Kliģeni, apģērbu zīmolam Pienalote.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!