Industrijas Ziņas

Čalis vienlaicīgi spēlē ģitāru un bungas, nespēlējot bungas. Kā?!

Raksta attēls - Čalis vienlaicīgi spēlē ģitāru un bungas, nespēlējot bungas. Kā?! Ekrānšāviņš

11.06.2015 / Parmuziku.lv

Highway To Hell nekad nav izskanējusi šādi. Patiesībā, mūzika kopumā nekad nav izskanējusi šādi!

Vācietis Pensens Palettī (Pensen Paletti) ir radījis unikālu mūzikas instrumentu, kurā ir apvienota ģitāra un bungmašīna. Rīks, ko viņš pats dēvē par bumģitāru, izskatās gandrīz vai no kosmosa nācis un ar to ir iespējams radīt tādu mūziku, kādu līdz šim vienatnē izpildīt nevarēja. Piemēram, nospēlēt leģendāro AC/DC gabalu Highway To Hell diegzan unikālā manierē.

Vēl skaidrāk to, uz ko spējīgs instruments, var novērtēt šeit.

Izrādās, ka ar bumģitāru viņš uzstājas arī koncertos. Interesnati, vai kāds Latvijā arī ir izveidojis ko līdzīgu?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!