Reinim Reķim sajaukta galva

Raksta attēls - Reinim Reķim sajaukta galva Publicitātes foto

05.07.2018 / Parmuziku.lv

Mūziķis, bundzinieks Reinis Reķis piedāvā jums noklausīties jaunu dziesmu “Vējš”, kas ir jau otrais singls no rudenī gaidāmā albuma “Uz pasaules malu”.

“Stāsts ir par mūsu izvēlēm un to, kā tās ietekmē likteni. Patiesa kopā būšana un jūtu ķīmija var būt spēcīgs virzītājspēks, ja vien attiecībās abi spēj mīlēt vienlīdz stipri un noticēt savai sirdsbalsij,” saka vārdu autore Elita Apīne.

Īpašu paldies Reinis saka video operatoram Reinim Janulim, skaņu inženierim Reinim Kārkliņam, kā arī grupas “Reinis Reķis ar putniem” dalībniekiem; Mārtiņam Brantam, Rihardam Špacam, Solvitai Būrei, Ievai Šķenderei. Paldies arī Elitai Apīnei un “RR-Agency”, kā arī apģērbu zīmolam “Pienalote”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!