Bītmeikeris Demaui Valentīndienā dāvina mini-albumu “4u”

Raksta attēls - Bītmeikeris Demaui Valentīndienā dāvina mini-albumu “4u” Albuma vāciņa attēla autore : Rasma Kroģere

14.02.2017 / Parmuziku.lv

Valentīndienā, 14.februārī, digitāli klajā laists bītmeikera Demaui elektroniskās mūzikas mini-albums “4u”, kurš sevī ietver četras, deju grīdai draudzīgas kompozīcijas.

Lai gan dziesmas speciāli ieturētas deju grīdai draudzīgā Trap, Grime skanējumā ar piesātinātu sintezatoru klātesamību, šis EP klausītāju ieved audiālā asociāciju stāstā par mūžam aktuālo tēmu - mīlestību.

“Mini-albuma pirmā dziesma ir pozitīva, patīkami paceļ, otrā mazliet viltīga, trešā ieved katarsē, taču pēdējā tevi vienkārši sagrauj. Pie materiāla sāku strādāt uzreiz pēc debijas EP “Ataraxia” izdošanas. Jau no paša sākuma bija skaidra vīzija, ka šis būs vairāk bengeru tipa albums, taču pie kopējā koncepta nonācu tikai pirms pāris nedēļām.”  tā par savu darbu izsakās autors.

Tuvākajā nākotnē plānots strādāt pie vizuālajiem materiāliem un sākt filmēt mūzikas videoklipu kādai no mini-albuma “4u” dziesmām. Demaui nedaudz pastāsta priekšā, kā klips varētu izskatīties: “Šoreiz plānots veidot videoklipu, kas filmēts ar kameru nevis 3d animācijas, kā iepriekšējos divos dziesmu videoklipos. Kas zina, varbūt samiksēsim CGI ar realitāti.”

Demaui aicina atbalstīt vienam otru - tiem kuriem šogad ir savs Valentīns mīlēt to, bet tos kuriem tas kaut kur pavīdējis - mīlēt sevi un klausīties jaunāko Latvijas elektroniskās mūzikas darbu “4u”.

EP pieejams straumēšanai platformās:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!