VIDEO: Demaui izdod Spotify singla “Cold” video versiju

Raksta attēls - VIDEO: Demaui izdod Spotify singla “Cold” video versiju Kadrs no video

03.04.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju elektroniskās mūzikas mākslinieks un bītmeikeris Demaui no Liepājas, sadarbībā ar franču režisoru, Gabrielu Čaignonu (Gabriel Chaignon) no Bruklinas, ASV izdod Spotify singla “Cold” video versiju. Noskaties!

Šis video tika veidots kā daļa no konkursa režisora instagram profilā. Gabriels lūdza cilvēkiem iesūtīt savas dziesmas, un izvēlējās četras no tām, kurām radīt mūzikas videoklipus īsā laika termiņā.

Videomateriāls uzņemts tepat, Liepājā, kura autore ir Paula Ostupe, taču montāža radīta aiz okeāna. “Es vēlējos radīt kaut ko sireālu, tajā pašā laikā organisku, kinematogrāfisku un minimālistisku, ko tādu, kas atbilstu dziesmai. Es jutu, ka saglabājot video vienkāršu, tas izceltu sireālismu vēl vairāk. Tāpēc es specefektus veidoju tā, lai tie izskatās kā daļa no ainas, un pievienoju videomateriālam tikai pāris papildus elementus.”, tā par videoklipu izsakās režisors.

Gabriels izskaidro konceptu šādi: “Šis video ir par tēlu, kurš ir miris, pasaulē, kurā viņš ir vienīgais eksistējošais cilvēks. Par mēģinājumiem atrast sevi caur mākslu līdz brīdim, kad tiek upurēta sociālā dzīve. Cilvēks jūtas iesprūdis vientulībā un, lai gan ir vēlme izbēgt, zināms, ka māksla patiesībā balstās uz šo sajūtu. Tāpat kā mākslinieks, kurš atkarīgs no narkotikām zina, ka vajadzētu atmest, arī apzinās, ka izmisums, kas saistīts ar atkarību, ir viņa galvenais iedvesmas avots. Tas ir aplams aplis, kuru, manuprāt visi mākslinieki pieredz. Mūsu sāpes ir mūsu degviela.”

Singls Cold pieejams bezmaksas straumēšanai visās platformās, tajā skaitā spotify. Iespēja atbalstīt mākslinieku lejupielādējot singlu, pieejama Demaui bandcamp lapā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!