Latviešu elektroniskajā mūzikā jauns projekts - "Demaui". Noskaties pirmo videoklipu!

Raksta attēls - Latviešu elektroniskajā mūzikā jauns projekts - "Demaui". Noskaties pirmo videoklipu! Ekrānšāviņš

02.11.2016 / Parmuziku.lv

Elektriskās mūzikas projekts Demaui, kas nesen izdevis savu debijas minialbumu “Ataraxia” nācis klajā ar dziesmas "Introduction" videoklipu, ko veidojis mākslinieks Uldis Hasners.

 

“Ideja par minialbumu radās jau gada sākumā, tādēļ pie tā sāku strādāt pavasarī. Konceptuālā puse izkristalizējās tieši radošās darbības procesā. Dziesmu interpretācija atstāta katra klausītāja individuālajā ziņā. Skaidrojošajā vārdnīc rakstīts, ka ar vārdu “ataraksija” tiek apzīmēts pilnīgs dvēseles miers, ko, pēc dažu antīko filozofu domām, prātnieks sasniedz, izzinādams pasauli, pārvarēdams bailes, aizspriedumus, taču uzskatu, ka katram ir sava ataraksija, kuru sasniegt.” tā par EP izsakās Demaui.

 

EP “Ataraxia” pieejams bezmaksas lejupielādei Demaui Bandcamp lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!