Ar dziesmu „Es aizvedīšu tevi” Latvijas mūzikā sevi piesaka grupa "NARO"

Raksta attēls - Ar dziesmu „Es aizvedīšu tevi” Latvijas mūzikā sevi piesaka grupa "NARO" Foto: Artūrs Martinovs

06.06.2019 / Parmuziku.lv

Grupa „NARO” radusies 2018. gada nogalē, sanākot kopā diviem draugiem – Naurim Rolavam (mūzikas autors, vokāls) un Viesturam Samtam (sitaminstrumenti). 2019. gada sākumā sastāvam pievienojās Māris Žagars (klavieres un aranžija), Māris Orehovs (basģitāra) un Matīss Jākobsons (ģitāra), un dziesmu skicēm sāka tapt aranžijas.

Dziesma “Es aizvedīšu tevi” tapusi Ginta Stankēviča ierakstu studijā “Factory Sounds Studio”. Tās mūzikas autors ir Nauris Rolavs, bet vārdiem izmantots Ojāra Vācieša dzejolis.

“Ojārs Vācietis šajā dzejolī ir radījis romantisku dabas gleznu, kurā ikviens var iztēloties tos brīžus, kad jūties brīvs sevī, dabā, kopā ar dabu un tevi saprotošiem un vienādi domājošiem cilvēkiem,” saka Nauris Rolavs.

Šobrīd grupa strādā pie oriģināldziesmu koncertprogrammas, kas klausītājiem būs dzirdama jau šajā vasarā. Koncertprogrammā iekļautas 14 grupas oriģināldziesmas ar latviešu dzejas klasiķu – Ojāra Vācieša, Imanta Ziedoņa, Aspazijas, Aleksandra Čaka, Klāva Elsberga u.c. autoru tekstiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!