Grupa „NARO” publicē dziesmu - „Balts nams”.

Raksta attēls - Grupa „NARO” publicē dziesmu - „Balts nams”. Foto: Artūrs Martinovs

22.07.2019 / Parmuziku.lv

Grupas dalīnieki radījuši dziesmu, vārdiem izmantojot Aleksandra Čaka dzejolis. Dziesma ir emocijām bagāta, pozitīvi uzlādē klausītāja dvēseli un garu, un piešķir dzejai jaunu identitāti.

Dziesma “Balts nams” tapusi Ginta Stankēviča ierakstu studijā “Factory Sounds Studio”. Tās mūzikas autors ir Nauris Rolavs, bet vārdiem izmantots Aleksandra Čaka dzejolis.                      

„Emocijām bagāta dziesma, kura pozitīvi uzlādē klausītāja dvēseli un garu, un piešķir dzejai jaunu identitāti. Šajā Aleksandra Čaka dzejolī virmo romantiskas un gaišas nokrāsas, kuras saplūst kopā ar melodijas rotaļīgo un spēcīgo noskaņu”, tā saka grupa „NARO”.

Grupa „NARO” radās 2018. gada nogalē, sanākot kopā diviem draugiem – Naurim Rolavam (mūzikas autors, vokāls) un Viesturam Samtam (sitaminstrumenti). 2019. gada sākumā sastāvam pievienojās Māris Žagars (klavieres un aranžija), Māris Orehovs (basģitāra) un Matīss Jākobsons (ģitāra), un sāka tapt aranžijas dziesmu skicēm.

Šobrīd grupa ir izveidojusi oriģināldziesmu koncertprogrammu, kas klausītājiem būs dzirdama jau rudenī Saldū - Muzikālo vakaru ietvaros, Māra Čaklā skvērā, kā arī 11.oktobrī – Saldus Mūzikas un mākslas skolas akustiskajā koncertzālē. Tās būs 15 dziesmas ar latviešu dzejas klasiķu – Ojāra Vācieša, Imanta Ziedoņa, Aspazijas, Aleksandra Čaka, Klāva Elsberga u.c. autoru tekstiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!