Jauns vārds mūzikā: indīroka grupa Audrú

Raksta attēls - Jauns vārds mūzikā: indīroka grupa Audrú Publicitātes foto

01.07.2019 / Parmuziku.lv

Indīroka grupa Audrú nodod plašākam klausītāju lokam savu pirmo singlu Over no gaidāmā EP ar nosaukumu The Lighthouse Trilogy.

Grupu Audrú veido četri draugi - Ieva, Gita, Jurģis un Artūrs, kuri kopā spēlē jau divus gadus. Šajā laikā ir izveidojies skanējums, ko paši dalībnieki smejoties dēvē par maijpuķīšu grandžu - stilistiski tas ietver elementus no indīroka, indīpopa un amerikāņu folka, jūtamas arī ietekmes no deviņdesmito gadu mūzikas - tādām grupām kā Silverchair, Pearl Jam, Radiohead, The Cranberries.

 

Singls Over ir stāsts par sevis pārvarēšanu, tikšanu otrpus un atbrīvošanos - vēstījums par sarežģījumiem pašizziņas procesos, pārsātinātu prāta stāvokli un nepieciešamību pēc atrisinājuma. Dziesma ir trešā, noslēdzošā daļa no gaidāmā EP The Lighthouse Trilogy. Var šķist neierasti, ka tā sasniedz klausītājus kā pirmā, tomēr reizēm notikumu izklāsts, kas nav secīgs, kļūst vilinoši interpretatīvs. Šis ir gadījums, kad tas attaisnojas, jo iespējams nemaz nav labāka sākuma par laimīgam beigām.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!