Grupa „NARO” sadarbībā ar Austru Galvanovsku un Kristeru Šīmani publicē dziesmu „Nekaunies pasauli mīlēt”.

Raksta attēls - Grupa „NARO” sadarbībā ar Austru Galvanovsku un Kristeru Šīmani publicē dziesmu „Nekaunies pasauli mīlēt”. Publicitātes foto

28.02.2020

Dziesma “Nekaunies pasauli mīlēt” ierakstīta Ginta Stankēviča ierakstu studijā “Factory Sounds Studio”. Tās mūzikas autors ir Nauris Rolavs, bet vārdiem izmantots Māras Zālītes dzejolis. Dziesma tapusi sadarbībā ar solisti Austru Galvanovsku, kā arī čellistu Kristeru Šīmani.

“Esam kā atsevišķas pasaules, bet tajā pašā laikā esam cieši saistīti viens ar otru, kā koku saknes, kā dzīpars ar dzīparu, kā paaudze ar paaudzi. Kas ir tas, kas saista kopā? Tā ir mīlestība visdažādākajā izpausmēs cauri laikiem” tā par dziesmu saka grupa „NARO”.

 

Grupa saka lielu paldies dziesmas video autoram Ērikam Saksonam, kā arī Ilvai Cibuļskai, kura video papildināja ar surdotulkojumu.

Grupa „NARO” radusies 2018. gada nogalē, sanākot kopā diviem draugiem – Naurim Rolavam (mūzikas autors, vokāls) un Viesturam Samtam (sitaminstrumenti). 2019. gada sākumā sastāvam pievienojās Māris Žagars (klavieres un aranžija), Māris Orehovs (basģitāra) un Matīss Jākobsons (ģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!