Sevi piesaka muzikāls projekts “Polar Pilots”

Raksta attēls - Sevi piesaka muzikāls projekts “Polar Pilots” Publicitātes foto

14.07.2019 / Parmuziku.lv

Mūziķis un dziesmu autors Lauris Valters un producents Reinis Briģis apvienojušies kopīgā projektā „Polar Pilots” un piedāvā pirmo vasarīgo singlu “Magnēts”!

“Polar Pilots” izgatavojusi jau daudzas dziesmas un drīzumā sola atrādīt nākamās kompozīcijas un aicināt uz koncertiem. Abiem mūziķiem šis ir jauns izaicinājums un pieredze mūzikā ir sakrāta gana bagātīga. L.Valters savulaik vairāk kā 10 gadus bija grupas “ēnas” solists un šobrīd pēdejos gadus attīsta savu solo karjeru, savukārt R.Briģis pēdējos gados kā mūzikas producents veidojis daudzas skanīgas dziesmas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!