Apmaini Positivus trīs dienu biļeti pret aproci vēl pirms festivāla

Raksta attēls - Apmaini Positivus trīs dienu biļeti pret aproci vēl pirms festivāla Publicitātes foto

11.07.2017 / Parmuziku.lv

Sākot no trešdienas līdz pat piektdienai, no pl.12:00 līdz 20:00 Rīgas CHECK-IN punktā, koncertzālē Palladium, Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas) pret aprocēm varēs samainīt festivāla un telšu pilsētas biļetes.

Pret aprocēm samainīt varēs festivāla trīs dienu ieejas biļetes, trīs dienu Jauniešu biļetes, kā arī biļetes ieejai Telšu pilsētiņā, ko pret Telšu pilsētiņas aproci samainīs tikai kopā ar trīs dienu festivāla biļeti. Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tā uzreiz tiks aplikta ap roku.

 

No 12. līdz 14. jūlijam Rīgā pret aprocēm samainīt varēs tikai festivāla trīs dienu ieejas biļetes. Vienas dienas biļetes, divu dienu biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai Positivus norises dienās CHECK-IN teltīs pie visām ieejām. Tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes īpašnieka atlaidi, pie biļešu maiņas jāuzrāda sava ISIC karte.

 

Telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau ceturtdien, 13. jūlijā pl.17:00, savukārt Positivus festivāla teritorija – piektdien, 14. jūlijā pl. 12:00.

 

Ar Positivus Ekspresi no koncertzāles Palladium uz Salacgrīvu!

 

Kad biļete pret aproci samainīta, atliek saplānot nokļūšanu Salacrgīvā. Viens no ērtākajiem un maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā doties uz festivālu, ir Positivus Ekspresis, kas apmeklētājus aizvedīs no Rīgas centra līdz pat festivāla teritorijai. Autobusi kursēs no koncertzāles Palladium, Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas).

 

Festivāla mājas lapā vēl ir pieejamas biļetes uz reisiem:

 

  • Ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 15:00 un 18:30,
  • Piektdien, 14. jūlijā, plkst. 09:00, 13:00 un 18:00

No pieturvietas pie festivāla teritorijas Salacgrīvā uz Rīgu:

Pirmdien, 17. jūlijā, plkst: 01:00 (pēc pēdējā koncerta), kā arī 09:30 un 14:30. Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, Positivus Ekspresis nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Biļetes var iegādāties festivāla mājas lapā, taču aicinām to darīt savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Cena – 7,00 eiro vienā virzienā.

Autostāvvietas biļetes iepriekšpārdošanā lētāk

Autovadītāji biļeti auto novietošanai festivāla oficiālajā stāvvietā var iegādāties jau iepriekšpārdošanā, turklāt lētāk. Ja uz festivālu dodies ar savu auto, biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā maksā 10 eiro (festivāla laikā – 15 eiro), savukārt stāvvietas abonements 3 dienām, kas nodrošina neierobežotu pārvietošanos, iepriešpārdošanā maksā 25 eiro (festivāla laikā – 35 eiro).

Novietojot kemperi automašīnu stāvvietā, viena iebraukšanas reize maksās 20 eiro (festivāla laikā – 25 eiro). Kemperus varēs novietot arī īpašajā kemperu zonā jeb Treileru parkā, un šogad komplektā ar vienu kempera stāvvietas biļeti nāk arī četras aproces, kas kempera iemītniekiem nodrošinās iekļūšanu Telšu pilsētiņā. Treileru parks atradīsies norobežotā teritorijā iepretim Telšu pilsētiņai, un tajā iekļūt varēs tikai kemperu iemītnieki. Kempera vieta ar elektrības pieslēgumu gan iepriekšpārdošanā, gan festivālā maksās 70 eiro, savukārt bez elektrības – 40 eiro.

 

Ja uz festivālu dodies ar motociklu, viena iebraukšanas reize automašīnu stāvvietā maksās 5 eiro, savukārt motocikla abonements 3 dienām – 15 eiro. Šī cena ir spēkā kā iepriekšpārdošanā, tā festivāla norises dienās.

Jaunums Baltic Taxi kupons par 20 eiro dalītam braucienam

 

Jau vairākus gadus sadarbībā ar BalticTaxi uz Positivus festivāla norises vietu var ērti nokļūt ar taksometru. Kupons braucienam no vienas adreses Rīgā uz Salacgrīvu (un otrādi – no Positivus festivāla norises vietas uz vienu adresi Rīgā) maksā 80 eiro. Kuponu var izmantot līdz 4 personām.

 

Šī gada jaunums ir Baltic Taxi kupons vienai personai 20 eiro vērtībā, kas nodrošina vietu taksometrā t.s. dalītajā braucienā. Pirms brauciena uz festivālu dalītā brauciena kupona pircējam ir jāreģistrē sava kupona kods pie Baltic Taxi operatora, zvanot uz tālruņa numuru 20008500. Operators nokomplektēs pilnu taksometru (4 pasažieri) un informēs pasažieri par izbraukšanas laiku.

 

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā 'Programma', kā arī mobilajā lietotnē Positivus '17, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!