Ainars Bumbieris svētkos dāvina jaunu dziesmu "Tautas karogs"

Raksta attēls - Ainars Bumbieris svētkos dāvina jaunu dziesmu "Tautas karogs" Publicitātes foto

11.11.2022

Sirsnīgi sveicot mūsu nozīmīgākajos svētkos – Lāčplēša dienā un Latvijas Dzimšanas dienā, Ainars Bumbieris sadarbībā ar dzejnieci un TV šovu zvaigzni Magoni Liedeskalns izdod jaunu dziesmu “Tautas Karogs” (Kas latviet’s īsts).

Jauno dziesmu iespējams būs noklausīties koncertos visā Latvijā: 11. novembrī - Ķegumā, 12. novembrī - Auros, 16. novembrī - Meņģelē un Mazozolos, 18. novembrī – Ratniekos un Čornajā, 19. novembrī – Daudzevā, 20. novembrī – Mārkalnē un Jaunlaicenē.

“Magones dzejā esmu atklājis saskaņu ar savu pārliecību par to, kas ir Latvija un latvietis īsts. Arī savos koncertos vienmēr uzsveru mūsu katra individualitāti un iekšējo spēku, jo mēs katrs ar savu rīcību un uzvedību esam Latvija. Un es ticu, ka mūsu katra rokās ir iespēja padarīt Latviju par vislabāko un visskaistāko zemi pasaulē,” saka Ainars Bumbieris.

Kā saka Magone Liedeskalns: “Lai cik štruntīgi arī būtu, atstājam cerību, ka viss būs labi. Lai kā arī mums ietu, mums šobrīd vienam otru ir jāatbalsta visās dzīves situācijās. Un ja ap sirdi kļūst ļoti skumji var izlasīt labu dzejoli vai noklausīties skaistu dvēselisku dziesmu, satikties ar labiem draugiem, un kopā mēs varam paveikt daudz vairāk, nekā sēžot katrs savos Smārtos.”

Dziesmas dzejas līdzautors Jans Ikes teic: “Mūsu brīvība ir kā cerību stars. Par to dziedam dziesmās, lasām dzeju un mīlam mūsu dzimteni Latviju.”

Dziesmas “Tautas karogs” mūziku komponējis Ainars Bumbieris. Teksta autori: Magone Liedeskalns un Jans Ikes. Dziesmu aranžējuši Anatolijs Livča un Atis Ieviņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!