Noklausies jauno "Laime Pilnīga" singlu no gaidāmā minialbuma!

Raksta attēls - Noklausies jauno "Laime Pilnīga" singlu no gaidāmā minialbuma! Publicitātes foto

10.08.2017 / Parmuziku.lv

Spilgtākā pašmāju rokgrupa “Laime Pilnīga” izsludina minialbuma izdošanu šī gada nogalē un nodod klausītājiem pirmo vēstnesi “Hold On”.

 

Dziesma ir par dzīves mirkļiem, kurus mēs gribam paildzināt, un pēc kuriem ilgojamies,

par skaņdarbu īsi ieskicē grupas solists Ervīns Ramiņš.

 

Skaņdarbs ierakstīts un apstrādāts “Wolk Recording Studio” sadarbībā ar grupas ilggadējo sadarbības producentu Aleksandru Volku.

 

Gaidāmais EP “Synergy and Waterlilies” - trešais izdevums kopš albumiem “Dual“ (2011) un “LP“ (2015). Grupa "Laime Pilnīga" ir pazīstama ar saviem enerģiskajiem koncertiem, kuros liela loma tiek atvēlēta virtuozai ģitāras spēlei un ritmiem labākajās roka tradīcijās.

 

Singla “Hold On”, kā arī kopējā EP dizaina noskaņa radīta sadarbībā ar jauno un perspektīvo mākslinieci Liānu Mihailovu, ar kuru grupai šī ir pirmā sadarbība.

 

Dziesma pieejama lielākajās straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!