Lauris Valters un NeParasts Bars laiž klajā jaunu dziesmu un video Tur un Te

Raksta attēls - Lauris Valters un NeParasts Bars laiž klajā jaunu dziesmu un video Tur un Te Ekrānuzņēmums

18.06.2015 / Inese Grīnberga

Kādreiz aktuālās pašāmāju grupas ĒNAS vokālists Lauris Valters ar izveidoto muzikālo apvienību NeParasts Bars nupat laidis klajā dziesmu no gaidāmā albuma, kuru papildinājis arī videostāsts.

Jaunumu prezentācija draudzīgā un ģimeniskā atmosfērā notika 17.jūnijā kafejnīcā Pasēdēt. Klātesošie varēja baudīt bezalkoholisko boli un gardas uzkodas, iegrimstot muzikāli krāsainā un emocionāli piesātinātā Laura Valtera solokoncertā.

Foto: Inese Grīnberga

Mēs dzīvojam interesantā laikā, kurā cilvēkiem daudz kas šķiet pašsaprotams, bet šādā veidā mēs sevi un citus atstājam novārtā! Dziesmas doma ir iedvesmot līdzcilvēkus, lai mums ikdienā būtu vairāk to īpašo sīkumu, par kuriem pasmaidīt, emocijas, kurās dalīties! Esam tur un te, esam pilsētā, dabā, draudzībā un mīlestībā, esam no sirds un patiesi,

teic dziesmas autors Lauris Valters.

Dziesmas ierakstā piedalīijās: Lauris Valters (balss, ģitāra), Kate Pāvula (balss), Mārtiņš Miļevskis (sitamie instrumenti), Jānis Olekšs (bass), mūziķi no pūtēju orķestra Rīga, Uldis Ziediņš (trombons), Indulis Cintiņš (vijole). Dziesma tapusi sadarbībā ar producentu Rūdolfu Budzi jeb Dj Rudd, kurš sadarbojas arī ar grupu Astro’n’out un mūziķi Donu.

Videoklipa idejas autore ir Elīna Riekstiņa, LKA Latvijas Kultūras koledžas pēdējā kursa mūzikas menedžmenta studente, kurai videoklipa tapšana ir arī diplomdarbs.

L.V. / NeParasts Bars ir komponista un dziedātāja Laura Valtera veidota muzikāla apvienība, kuras repertuārā ir aptuveni 20 kompozīcijas, no kurām lielākā daļa paša Laura Valtera komponētas un daļa Laura Valtera tēva Egona Valtera dziesmas ar dažādu dzjenieku vārdiem – Klāva Elsberga, Astrīdes Ivaskas, Knuta Skujenieka, u.c.

Līdz šim izdoti vairāki apvienības singli – Manā pasaulē , 7 Angels, Vieglums Neaprakstāms, Brieži dejo, Nāc, šonakt aizbēgsim! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!