Lauris Valters klausītājiem nodod dziesmu un video - Ziemassvētki manā ielā

Raksta attēls - Lauris Valters klausītājiem nodod dziesmu un video - Ziemassvētki manā ielā Publicitātes foto

29.11.2015 / Parmuziku.lv

Sirsnīga Ziemassvētku dziesma ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem un Egona Valtera mūziku.

Līdz ar pirmās Adventes iestāšanos mūziķis Lauris Valters klausītājiem nodod jaunu Ziemassvētku dziesmu Ziemassvētki manā ielā.

Lauris Valters par jauno dziesmu:

Šī ir jauka, sirsnīga, gaiša dziesma, kura šajā laikā izgaismo sirdis, padara siltākas sajūtas! Jo tas taču ir brīnišķīgi, ka mums katram ir labs prāts, kā lieliska Adventes un Ziemassvētku rota. To arī visiem no sirds novēlu - mieru, gaišumu un mīlestību!

Mūzikas komponists dziesmai ir Laura Valtera tēvs Egons Valters, dziesmu aranžējis kolēģis no grupas ēnas laikiem - Dāvis Ābrams. Savukārt vārdu autore ir pazīstamā dzejniece un bērnu literatūras autore Inese Zandere. Dziesmas radīšanā piedalījušies mūziķi no stīgu kvarteta Kvartz. Ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā.

Fragments no Ineses Zanderes dzejoļu grāmatas Sapnis par Ziemassvētkiem noslēguma dzejoļa Ziemassvētki manā ielā:

Man līdzi piparkūku smarža 
pa kluso, tukšo ielu nāk.
Es apstājos. Tik gaiši snieg, 
un baznīcā jau zvanīt sāk.

Dziesmu papildina video ar mazās mākslinieces Kates Volkovas piedalīšanos. Video autors ir Kristaps Selga.

Lauris Valters (L.V.) ir mūziķis un dzejnieks, kuru klausītāji plašāk iepazina grupas ēnas sastāvā, kas uz Latvijas mūzikas skatuves savu aktīvo muzikālo darbību realizēja no 2000. līdz 2012.gadam. Šajā gadā Lauris Valters un viņa draugu apvienība NeParasts Bars izdevuši singlu un videoklipu Tur un Te, kā arī nupat sadarbībā ar dziedātāju Aiju Andrejevu laists klajā singls Būtu tā vērts.

Saites:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!