Vārda svētki Laurim. Pašmāju mūzikā šis vārds nav svešs!

Raksta attēls - Vārda svētki Laurim. Pašmāju mūzikā šis vārds nav svešs!

27.11.2015 / Parmuziku.lv

Kas ir Latvijas mūzikā zināmākie Lauri?

27. novembrī vārda dienu svin Lauris un Norberts. Kamēr latviešu mūzikā Norberti kļūst dzirdamāki, piedāvājam Lauru izlasi visām muzikālajām gaumēm un, protams, sveicam māksliniekus un citus vārda dienas gaviļniekus!

Lauris Reiniks

Pirmais un viennozīmīgi vispopulārākais Lauris, runājot par pašmāju mūziku.

Lauris Ābele

Lauris Ābele šobrīd vairāk atpazīstams kā kino režisors no brāļu Ābeļu tandēma. Muzikāli ir saistīts ar dažādām grupām, piemēram, Das Sonntags Legion un Soundarcade.

Lauris Valters

Lauris Valters, pazīstams kā grupas Ēnas vokālists, nu jau kādu laiku ir solomākslinieks.

Lauris Sildniks

Arī Cēsu metalcore apvienības Enhet balss un viens no Fonoklubs stūrakmeņiem Lauris Sildniks šodien atzīmē vārda dienu!

Lauris Polinskis

Pašmāju un arī Eiropas metālmūzikas cienītāju novērtētajā grupā Frailty bungas spēlē Lauris Polinskis. Viņš arī ritmu tur grupā Apēdājs.

Lauris Busulis

Liriskākas mūzikas cienītāji novērtēs Laura Busuļa daiļradi!

Lauris Polis

Lauris Polis ir bundzinieks jaunajā, daudzsološajā postroka grupā Tempus, kas šogad izdeva savu debijas albumu The Future is not for us to see.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!