Duetā apvienojušies Aija Andrejeva un Lauris Valters

Raksta attēls - Duetā apvienojušies Aija Andrejeva un Lauris Valters Publicitātes foto

20.10.2015 / Parmuziku.lv

Oktobrī ar jaunu kompozīciju Būtu tā vērts pie klausītājiem nāk dziedātāji Aija Andrejeva un Lauris Valters. Šis duets tapis kā tituldziesma režisores Aigas Skrīveres dokumentālajai filmai Tikai bērns, kas ir skaudrs stāsts par jaunām, nepilngadīgām māmiņām.

Mūziķis Lauris Valters, radio Pieci.lv ētera personība, par dziesmu saka: “Ik dienu mēs uzdodam sev un arī citiem neskaitāmi daudz jautājumu, daļai no tiem atbildes nevar atrast vienā mirklī, bet ir jāmeklē, ir jācenšas! Mēs esam ieradušies uz šīs zemes, lai pilnveidotu savu dvēseli, stiprinātu garu caur dažādiem pārbaudījumiem, atklāsmēm, un ir jānotic sev, arī cilvēkiem mums līdzās, ka viss ir tā vērts! Ir jāpiedzīvo, ir jāpalīdz, ir jāvirzās! Un man ir prieks, ka man līdzās ir tik daudz talantīgu cilvēku ar kuriem kopā var veidot ko tādu, kas liek cilvēkiem domāt, aizdomāties! Paldies lieliskajai filmas režisorei Aigai Skrīverei par šo iespēju, paldies talantīgajam producentam un skaņu režisoram Rūdolfam Budzem, un paldies brīnišķīgajai Aijai Andrejevai!”

Būtu tā vērts nav pirmais Aijas un Laura kopdarbs. Lauris Valters ir arī dziedātājas izpildītās kompozīcijas Dziesma pustumsā vārdu un mūzikas autors.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!