Lauris Valters plašākai sabiedrībai nodod Supernovas dziesmas “Lovers Bliss” video

Raksta attēls - Lauris Valters plašākai sabiedrībai nodod Supernovas dziesmas  “Lovers Bliss”  video Publicitātes foto

08.02.2018 / Parmuziku.lv

Lauris Valters, kurš ir viens no šī gada LTV konkursa “Supernova” dalībniekiem, laiž klajā savas konkursam pieteiktās dziesmas “Lovers Bliss” video.

Šī ir trešā dziesma, kuru Lauris Valters iesniedz Supernovas konkursam un var teikt, ka tās visas ir kā māsas - triloģija. Tās visas Lauris ir veltījis savai mīļotajai Vitai.  Lauris: “Pirmo “Life Lines” sarakstīju, kad Vitu biju tikko iepazinis, otro “Magic Years” rakstīju jau tad, kad bijām pāris gadus pavadījuši kopā un biju viņu bildinājis. Savukārt šī dziesma “Lovers Bliss” ir veltīta nu jau manai sievai, jo pagājušā gada vasarā salaulājāmies. Dziesmas vēstījums ir, lai kur mēs ietu un ko darītu, mūs vada īpašais mīlestības spēks,  un tā ir patiesa svētība mīlēt un būt mīlētam. “

Ļoti interesants ir arī pats video, kur galvenajā sieviešu lomā ir Vitas māsa Inga Howson, kura dzīvo Vācijā un Latvijā bija ieradusies tikai uz vienu nedēļu. Savukārt video sižeta autors un vīriešu lomas izpildītājs ir iedvesmojošais indiešu dejotājs Avikk Parkour, ar kuru Lauris iepazinās šī gada sākumā un radās ideja video klipam. Video klipu filmēja un montāžu veica talantīgais Kristaps Selga, un dziesmas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, ieraksta pēcapstrādi veicis Modris Skaistkalns.

 

Lauris izsaka pateicību Latvijas Universitātes Akadēmiskajam centram Torņakalnā par iespēju izmantot viesmīlīgās telpas video klipa tapšanai.

Dziesma “Lovers Bliss” LTV konkursā “Supernova” izskanēs 17.februāra vakarā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!