Skanot mūzikai klientu apkalpošanas vietās, cilvēki kļūst iecietīgāki

Raksta attēls - Skanot mūzikai klientu apkalpošanas vietās, cilvēki kļūst iecietīgāki Pixabay.com

30.11.2015 / Parmuziku.lv

Mūzikai ir spēcīga ietekme uz cilvēku labsajūtu un, variējot mūzikas žanru, skaļumu un tempu, mainās arī cilvēku noskaņojumus. Svarīgi, lai klientu apkalpošanas vietās un uzgaidāmajās telpās skanētu piemērota mūzika, uzlabojot gan darbinieku, gan klientu noskaņojumu.

Fakti un statistika

80%aptaujāto klientu apliecina, ka gaidot laiks paiet ātrāk, ja skan fona mūzika.

74%aptaujāto klientu, skanot fona mūzikai, kļūst iecietīgāki.

37 %aptaujāto uzskata, ka patīkama vide draudzīgu sarunu risināšanai apvienojumā ar atbilstošu mūziku, ir galvenie faktori, kas veicina izpratni un iecietību klientu vidū.

Domājot par klientu apkalpošanas vietām un uzgaidāmajām telpām, mūzika var būt arī daļa no zīmola atpazīstamības veidošanas, ar mūziku radot asociācijas par noteiktu vietu un brendu. 

Fona mūziku var veiksmīgi izmantot klientu apkalpošanas telpās, padarot gaisotni draudzīgu un klientam patīkamu. Mūzikas atskaņošana ir īpaši nozīmīga, ja visus klientus uzreiz nevar apkalpot un viņiem kāds brīdis ir jāuzgaida. Ar šādām situācijām var saskarties gan bankā, gan pastā, gan medicīnas iestādē, kā arī daudzos citos uzņēmumos.

Gaidīšana rindās var būt īpaši nogurdinoša un līdz ar to mūzikas izvēlei ir jāpievērš papildus vērība. Būtiski ir ņemt vērā, ka veiksmīgi izvēlēta fona mūzika pozitīvi ietekmē arī darbinieku noskaņojumu. Mūzika var veicināt sarežģītu situāciju risināšanu, kas klientu apkalpošanā nav retums.

Vislabvēlīgāk uz cilvēkiem iedarbojas mūzikas temps, kas saskan ar pulsa ritmu, cilvēkam atrodoties komfortablos apstākļos.

Mūzikas atskaņošanai klientu apkalpošanas vietās vai uzgaidāmajās telpās ir nepieciešama licence. Lai uzzinātu sīkāk par jums nepieciešamo mūzikas atskaņošanas atļauju, sazinieties ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību LaIPA un autoru organizāciju. Apskatīt tarifus un slēgt līgumu ar LaIPA. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!