Bārā “Republika” uzstāsies grupa “Doni Tondo”

Raksta attēls - Bārā “Republika” uzstāsies grupa “Doni Tondo” Publicitātes foto

16.08.2018 / Parmuziku.lv

Piektdien, 17. augustā bārā “Republika” pulksten 20:00 sāksies koncerts, kurā uzstāsies grupas Doni Tondo, Lūpas, kā arī debiju piedzīvos jaunā apvienība Kosmodisks.

Doni Tondo veido trīs mūziķi, kuri iepriekš skatuves pieredzi ir guvuši citos projektos. Raimonds Gusarevs (ģitāra) ir pazīstams arī kā dziesminieks El Mars, kurš izdevis divus albumus, kā arī rīkojis solo koncertu koncertzālē "Palladium". Jānis Sildniks (bungas) pieredzi ir uzkrājis grupas "Enhet" sastāvā, izdodot divus albumus un dodoties vairākās Eiropas koncertturnejās.

Savukārt Miķelis Pirksts vairāk nekā desmit gadu garumā ir muzicējis dažādos projektos kā sesiju basģitārists.

"Ir grūti aprakstīt "Doni Tondo" mūzikas stilu – tā kā esam instrumentāla mūzika, mums stāsts ir jāiekļauj mūzikā. Tas paredz ļoti pārdomātu dziesmu struktūru ar reizē gana brīvu vietu improvizācijai," pastāstīja grupas bundzinieks Jānis Sildniks. "Visi esam bijuši dažādās mūzikas skatuvēs, taču visiem fonā dzīvo doma par alternatīvo skatuvi. Tāpēc arī tagad mums mūzika, lai gan melodiska un viegla, brīžiem mijas ar smagākiem rifiem."

Pašiem šķiet, ka neesam skaļa mūzika, taču divi no tirm koncertiem Rīgā šajā gadā ir noslēgušies ar Rīgas pašvaldības policijas ierašanos,

piebilda Sildniks. Tāpat koncertā uzstāsies vēl viens trio, proti, grupa Lūpas, kas savu stilu raksturo kā eko funk. Pasākumu atklās un savu debiju uz skatuves piedzīvos jaunā grupa Kosmodisks.

Koncerta sākums paredzēts pulksten 20:00; ieeja – bez maksas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!