Pavasaris ballīšu gaismās. FOTO no Mantas un Martas Asiņu koncerta

Raksta attēls - Pavasaris ballīšu gaismās. FOTO no Mantas un Martas Asiņu koncerta Foto: Inese Grīnberga

17.04.2015 / Parmuziku.lv

Piedāvājam foto atskatu no ceturtdienas vakara Pavasara koncerta One One!

Foto: Inese Grīnberga

Kādreiz kultūras telpa 9k1, tagad - eleganti urbānā One One kultūras vieta ceturtdienas vakarā pulcēja plašu skaitu deju un indie atmosfēras tīkotāju.

Savu Pavasara koncertu sniedza divas spēcīgas latviešu grupas - indie/disko grupa Martas Asinis un indie/estrādes ansamblis Manta. Paldies par īpaši gatavotajām koncerta projekcijām, lielisku skatuves apgaismošanu un pilsētniecisko atmosfēru! Savukārt plates koncertu starplaikos lika Henriks Eliass Zēgners.

Koncertu rīkoja: biedrība HI

Vieta: One One

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!