Grupa "The Coco'nuts" piesaka albumu ar singlu "Bruise on my knee"

Raksta attēls - Grupa "The Coco'nuts" piesaka albumu ar singlu "Bruise on my knee" Publicitātes foto (Kārlis Bergs)

15.05.2018 / Parmuziku.lv

Gatavojoties otrā studijas albuma "No Other Way Out" iznākšanai šī gada 8. jūnijā, pašmāju muzikālā apvienība The Coco'nuts laiž klajā jaunu singlu "Bruise on my knee".

Singls ievada albuma galveno domu – dzīve nav tikai kāpumu, bet arī kritienu, kļūdu un emocionālu pārbaudījumu pilna,

skaidro grupas līdervokāls Marija Broča.

"Ikdienas burzmā katra pieļautās kļūdas notiek un notiks, iegūstot morālus vai pašsajūtas ‘zilumus’. Arī mana ikdiena ir šādu mirkļu pilna, tomēr gadu gaitā veidojas atziņa - lai arī kļūdīties ir apkaunojoši, sāpīgi vai neglīti, tas ir arī skaisti. Tikai ar uzdrīkstēšanos, ļaušanos kritieniem un mācīšanos no iegūtās pieredzes mēs katrs varam ļauties attīstībai.” Albums ierakstīts burvīgajā Valmieras Siltumnīcā, sadarbojoties gan ar  Latvijas Radio bigbends mūziķiem trompetistu Oskaru Ozoliņu, trombonisti Lauru Rozmbergu un saksofonistu Kristapu Lubovu, gan ar nozares talantiem Melo M čellistu Miķeli Dubčinu un perkosionistu Migelu Hernandez Giraldi no Čīles. Pirmais prezentācijas koncerts notiks 14. jūnijā klubā One One, savukārt acīgākie fani grupas Facebook lapā atradīs iespēju baudīt ekskluzīvu livestream koncertam uz daudzstāvu nama jumta.

Singla Bruise on my knee tapšanā grupas sastāvam pievienojās arī trompetists Reinis Puriņš un kontrabasiste Evita Bambāne. Grupas daiļradē tiek variēts ar fanka, indī, blūzroka un alternatīvā džeza mūzikas žanriem.

Muzikālās gaitas grupa The Coco’nuts uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdevusi minialbumu Appetizer (2014) un debijas albumu Amid Opposites (2016).Grupā spēlē Marija Broča (līdervokāls), Monta Kurme (daiļvokāls), Inese Bērziņa (daiļvokāls, taustiņinstrumenti), Pēteris Narubins (ģitāra, vokāls), Jāzeps Podnieks (flauta), Artūrs Strautmanis (bungas) un Toms Valmiers (kontrabass). Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos.

Singls un albums būs pieejams iTunes, Spotify, SoundCloud un Bandcamp mūzikas straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!