Somu un latviešu elektroniskā popmūzika uz vienas skatuves

Raksta attēls - Somu un latviešu elektroniskā popmūzika uz vienas skatuves Publicitātes foto

08.02.2019 / Parmuziku.lv

9. februārī klubā “ONE ONE”, Rīgā, pasākumu sērijas “Zemlika nāk…” ietvaros, somu elektroniskās popmūzikas mākslinieka Jāko Eino Kalevi (Jaakko Eino Kalevi) koncertu ievadīs Oskars Tu

9. februārī klubā “ONE ONE”, Rīgā, pasākumu sērijas “Zemlika nāk…” ietvaros, somu elektroniskās popmūzikas mākslinieka Jāko Eino Kalevi (Jaakko Eino Kalevi) koncertu ievadīs Oskars Tu.

“Oskars Tu music inc.” spēlē lo-fi pop mūziku par mīlestību un dēmoniem. Dziesmas balstās naivās ģitāru melodjās, kuras savijas ar sapņainām sintezatora un saksofona iespēlēm. Oskars Tu 2017. gada rudenī izdeva savu solo albumu “Demon Free” kurš ar izdevniecības “No Sex Just Talk” starpniecību tika materializēts arī audio kasetē.

 Jāko Eino Kalevi pēc sava pirmā koncerta Latvijā 2016. gadā fon Stricka villā Rīgā ir ne vien strādājis pie pagājušā gada oktobrī klajā nākušā albuma “Out Of Touch”, bet paguvis piedalīties arī Deivida Bērna (David Byrne) albuma “American Utopia” ierakstā, muzicēt kopā ar beļģu kulta apvienību “Aksak Maboul”, izdot debijas plati kopā ar savu bērnības draugu Sami Toroju (Sami Toroi) kā “Man Duo” un aizvadītajā vasarā nospēlēt koncertu terasē “Zaļa Zāle” Cēsīs.

Pēc koncerta – āfterpārtija “From Helsinki with (fire emoji)” ar DJ Aleksi (Somija) un Elvi Soulsystems. Koncerta aproču īpašniekiem ieeja ballītē ar atlaidi.

Biļetes uz Jāko Eino Kalevi un Oskars Tu koncertu 9. februāri klubā “ONE ONE” Rīgā nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā Bezrindas.lv. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!