Paši nerīkos, bet svinībās piedalīsies. Ansamblis Manta izdod plati

Raksta attēls - Paši nerīkos, bet svinībās piedalīsies. Ansamblis Manta izdod plati

04.06.2015 / Parmuziku.lv

Ansamblis Manta nupat vinila plates formātā laidis klajā savu debijas albumu Manta.

Tā kā albums reiz jau tika prezentēts, šoreiz īpašas svinības izpalika, taču grupa uzsver – ja kāds vēlas sarīkot īpašu pasākumu un godināšanu, viņi tajā ir gatavi piedalīties! Atgādināsim, ka Mantas debijas ieraksts dienasgaismu ieraudzīja pērn augustā, vēlāk iegūstot arī Zelta Mikrofonu kā labākais alternatīvās mūzikas albums.

Līdz ar plati, Manta publicē arī skaņdarba Pred Plus videoklipu, kas uzņemts Ingus Baušķinieka Bivycle Systems studijā, dziesmas ieraksta laikā.

Aprīlī Parmuziku.lv paviesojās Mantas un Martas asiņu kopīgi rīkotajā koncertā. Ieskaties un atceries, kāds bija šis pasākums!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!