Rīgā uzstāsies leģendārais reperis GZA

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies leģendārais reperis  GZA Publicitātes foto

27.02.2019 / Parmuziku.lv

5. martā klubā "One one" Eiropas tūres "Liquid Swords 2019" ietvaros uzstāsies reperis GZA, īstajā vārdā Harijs Graiss (Gary Grice ) – visvecākais no "Wu-Tang Clan" dibinātājiem, informē portāls balticevents.info.

GZA (tiek izrunāts kā Jizza– hiphopa leģenda, viens no populārās hiphopa komandas Wu-Tang Clan dibinātājiem, sniegs vienīgo koncertu Rīgā. Ar viņa piedalīšanos grupā vien jau pietiek, lai nosauktu jebkuru uzstāšanos par notikumu. Mūziķa bagāžā, neskaitot darbu grupā, soloprojektus, savu grupas partneru albumu ierakstus, ir gandrīz visu Wu-Tang Clan klipu režija. Viņš turpina filmēt arī citiem izpildītājiem.

 GZA ir gudrinieks-filosofs, komiksu un Austrumu cīņu fans, neuzkrītoša, bet fantastiski smalka stila īpašnieks. Viņš ir ierakstījis pašu galveno soloalbumu Wu-Tang vēsturē, izcilo "Liquid Swords", un jau ar to izpelnījās cieņu.

 Kopā ar RZA viņš diezgan cienīgi parādījās Džima Džarmuša filmā "Kafija un cigaretes". 2005. gadā kopā ar DJ Muggs no "Cypress Hill" GZA izlaida plati "Grandmasters" un beidzot saņēma jūsmīgas atsauksmes un sasniedza izcilus pārdošanas rezultātus.

 

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visas Biļešu Serviss kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!